Ультразвукова терапія

Ультразвуковий пілінг (ультразвукова гігієна) – процедура очищення шкіри за допомогою ультразвуку. Ультразвуковий пілінг видаляє поверхневий шар шкіри, розгладжуючи її, покращуючи кровообіг. Завдяки цьому відбувається зволоження шкіри природним шляхом.

Ультразвуковий пілінг очищає шкіру від забруднень, ороговілих клітин, шкірного сала, закупорок сальних залоз, видаляє акне та комедони. Під ультразвуком м’язи тонізуються та відбувається масаж на клітинному рівні, покращується живлення та постачання киснем як м’язів, так і шкіри обличчя.

ОПИС ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія заснована на використанні низькочастотного ультразвуку та високочастотної вібрації. Безперервні хвилі, викликані інтенсивною вібрацією, запускають процес кавітації в сполучному середовищі (гель), сприяючи розриву молекулярних зв’язків у роговому шарі шкіри, що призводить до видалення залишків шкіри, що ороговіли. Також відбувається мікронагрів тканин, що сприяє посиленню процесів регенерації, окисно-відновних процесів та активації клітинного метаболізму.Ще одним лікувальним фактором ультразвукового пілінгу є акустична хвиля, яка утворюється в тканинах і залежно від потужності проникає на різну глибину, покращуючи кровообіг і лімфоток, зменшуючи застій, і набряклість.

ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ

Перевага ультразвукового пілінгу практично миттєвому видимому результаті. Глибока дія ультразвуку прискорює синтез білків, покращуючи обмін речовин.

Таке відлущення не травмує шкіру. Після дуже ніжної, але ретельної дії ультразвуку відбувається оновлення верхнього шару епідермісу, шкіра стає гладкою і свіжою, розгладжуються дрібні поверхневі зморшки. Одночасно відбувається очищення та підвищується природна зволоженість шкіри.

Ще одним плюсом ультразвуковоїгігієни обличчя є глибоке проникнення в дерму різних лікувальних компонентів та активних препаратів, що володіють косметичним ефектом.

Покази:

✓ Жирна або змішана шкіра

✓ Акне, постакне

✓ Розширені пори

✓ Нездоровий колір обличчя

✓ Пігментація шкіри

✓ Зневодненість шкіри

РЕЗУЛЬТАТ:

  • Загальний омолоджуючий ефект
  • Вирівнювання шкірного рельєфу
  • Очищення шкіри та звуження пор
  • Зволоження шкіри
  • Підвищення тонусу м’язів обличчя
  • Нормалізація діяльності сальних залоз
  • Підвищення еластичності та пружності шкіри
  • Поліпшення кольору обличчя
  • Насичення шкіри киснем
Меню
Call Now Button