Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж – невід’ємна частина програми схуднення. Перевага даної процедури ще й у тому, що вона ефективна сама по собі, поза програмами – необхідно лише дотримуватися курсу та приділити увагу здоровому харчуванню.

Starvac – апарат для вакуумно-роликового масажу виробництва французької компанії Medic Systems оснащений різноманітними насадками, що забезпечують різну інтенсивність. На цифровому моніторі лікар обирає програму індивідуально для кожного клієнта, залежно від потреб. Задані параметри підтримуються автоматично протягом усього сеансу.

Дія апарату заснована на поєднанні вакуумної декомпресії та роликового масажу. Усередині вакуумної насадки і роликів, що рухаються, утворюється шкірна складка. Товщина складки залежить від відстані між роликами, що регулюється обраною програмою. Під впливом тиску розширюються венозні та лімфатичні судини. Шкірні складки рухаються масажними лініями, в результаті чого рідини і токсини, залишаючи міжклітинний простір, просуваються до лімфатичних вузлів, а потім виводяться природним чином. Ролики надають механічну дію на м’язи, покращують трофіку тканин. Така потужна стимуляція активізує процес ліполізу – розщеплення жирів.

Який ефект має вакуумно-роликовий масаж?

  • посилює кровообіг і, відповідно, покращує насичення тканин киснем та поживними речовинами;
  • покращує лімфовідтік, внаслідок чого покращується виведення зайвої рідини та токсинів з тканин;
  • розслабляє м’язи;
  • покращує роботу потових та сальних залоз;
  • усуває целюліт та в’ялість шкіри;
  • запускає процес розщеплення жирових клітин.

Покази до вакумно-роликового масажу:

‣ Втрата пружності шкіри;

‣ Жорстка дієта та інтенсивне фізичне навантаження, при яких існує загроза появи розтяжок;

‣ Проблеми з кровообігом;

‣ Целюліт;

‣ Локальні жирові відкладення;

‣ Зниження тургору шкіри через різке зниження ваги;

‣ “Обвисання” сідниць”;

‣ М’язова гіпотонія, в’ялість м’язів;

‣ Набряки  ніг.

Помітний результат від вакуумно-роликової терапії буде вже після першої процедури. Усього курс складає 10-15 процедур з інтервалом 3-4 дні. Точну кількість сеансів визначає спеціаліст.

ВАЖЛИВО: Для підвищення результату за 3-4 дні до початку курсу процедур бажано зробити пілінг тіла. За 15 хв. до і відразу після процедури випити склянку негазованої води. Не вживайте їжу за 2 години до та 2 години після процедури!

Меню
Call Now Button