Векторний ліфтинг

Векторний ліфтинг – один з видів контурної пластики. Є методикою армування м’яких тканин обличчя(біоармування). Поняття “Векторний лифтинг” було придумане німецьким виробником Merz для препарату Radiesse.

Radiesse (Радіесс) – це ін’єкційний препарат на основі гідроксіапатиту кальцію. Використовується для моделювання обличчя і корекції зморшок.

Гідроксіапатит кальцію по своєму складу аналогічний кістковій тканині. Він на 100% сумісний з людським організмом і з часом розсмоктується. Саме цей філер є своєрідним лідером на ринку косметології, коли мова заходить про ліфтинг, у формі гідроксіапатита кальцію.

Введення препарату відбувається за заздалегідь виявленою і визначеною схемою. Відбувається, так зване, формування сітки з дрібних каналів, яким належить стати фіброзними тяжами. Препарат знаходитиметься в, сформованому ін’єкцією, раневому каналі близько чотирьох – шести місяців. Він перешкоджає злипанню країв каналу і сприяє формуванню навколо нього мікрофіброзу. Далі поступово розсмоктується, а на його місці за цей час формується власний каркас з колагенових волокон. При цьому ефективність процедури триває більше 1,5 – 2 років.

Області застосування контурної пластики на основі препарату Radiesse:

  • корекція овалу обличчя;
  • заповнення об’єму щік, скроневої ділянки, підборіддя;
  • корекція носогубних складок, зморшок та горизонтальних складок підборіддя;
  • корекція періоральної зони;
  • корекція дефектів тканин шкіри або підшкірно-жирової клітковини;
  • зміна форми вилиць;
  • заповнення вікових недоліків тильної поверхні кистей рук;
  • ліфтинг зони декольте

Результат забезпечують два ефекти.

Перший – це стійкий ліфтинговый ефект, пов’язаний з формуванням сітки мікрофіброзних ниток : підтягуються щоки, перестає обвисати шкіра на підборідді, піднімаються куточки рота і розгладжуються носогубні складки. Приблизно через шість-вісім місяців мікрофіброзні нитки нарешті починають розсмоктуватися і настає друга фаза біоармування : стабілізована гіалуронова кислота, яка знаходиться в каналах, піддається деградації і стимулює синтез власного колагену. Процес неоколлагеногенезу, у свою чергу, призводить до формування власних колагенових структур, що підтримують шкіру, і повторному наростанню ефекту лифтинга. Таким чином, запущений біоармуванням процес омолоджування йде більше року.

Меню
Call Now Button