Foam form терапія та склеротерапія

Склеротерапія – це загальна назва мініінвазивного методу видалення судинної сітки за допомогою ін’єкційного введення спеціального препарату – склерозанту. Склерозант застосовується для усунення судинних зірочок – скупчення тонких вен, які просвічуються крізь шкіру, і зазвичай з’являються на стегнах, ликах.

У чому полягає метод класичної склеротерапії?

У просвіт вени за допомогою дуже тонкої голки вводиться склерозуючий засіб, що викликає запалення стінок судин. Після чого судина стискається за допомогою ватного тампона, кровообіг по ньому припиняється. Надалі судина розсмоктується та зникає повністю.

Що ж таке – метод Foam-Form терапії та в чому перевага?

Пінна ехосклеротерапія або Foam-Form терапія – це різновид мініінвазивної процедури, яка спрямована також на усунення притоків, проте вона заснована на використанні спеціальної речовини – склерозанту, який вводиться тим самим шляхом, але в пінній формі.

Її особливістю є те, що склерозуюча речовина подається у вигляді дрібнодисперсної піни із застосуванням ультразвукового сканування. На відміну від розчину пінний склерозант здатний виштовхувати з судини, що піддається терапії, кров. Піна здатна розширюватися, тому заповнює судини повністю.

В результаті контакт зі стінкою вени відбувається набагато краще. Застосування ультразвуку дозволяє вводити піну в область венозних скидів і відразу після введення перевірити початок процесу застигання піни. Крім того, для досягнення ефекту потрібна менша кількість процедур і збільшується площа склеювання.

Маніпуляція безболісна (може викликати незначний дискомфорт), проводиться без анестезії і зазвичай триває від 15 до 45 хвилин.

Процедура дозволяє вирішувати такі проблеми, як:

  • судинні сіточки;
  • судинні зірочки;
  • телеангіектазії;
  • варикозне розширення венозних гілочок.

Для успіху процедури необхідно на якийсь час щільно стиснути вени, тому використання компресійної білизни необхідно для того, щоб послабити приплив крові до проблемного місця.

Пінна ехосклеротерапія може бути проведена і як самостійна процедура, і як маніпуляція в комплексі з ендовенозною лазерною коагуляцією.

Меню
Call Now Button