Vena Block

Варикозна хвороба – прогресуюча трансформація підшкірних вен, що призводить до формування на ногах варикозних вузлів, звивистих вен.

Поширеність досить велика. Цим захворюванням переважно хворіють особи працездатного віку (20-40 років). Проте останнім часом відзначається тенденція до омолодження даного захворювання, дедалі частіше відзначаються звернення до судинного хірурга підлітків.

Лікування за допомогою системи VenaBLOCK – це інноваційний, безопераційний та максимально результативний метод усунення варикозу, безпека якого підтверджена під час клінічних досліджень. За результативністю дана процедура не поступається флебектомією, але має беззастережні переваги – миттєвий ефект, швидкевідновленням і повна відсутність видимих пошкоджень шкіри.

Цей метод полягає у закритті варикозної вени за допомогою спеціально розробленого біологічного клею. Медична речовина рівномірно заповнює вену та ліквідує венозний рефлюкс. Процедура триває 30-40 хвилин.

Біологічний клей добре переноситься організмом, оскільки має натуральний гіпоалергенний склад. Простіше кажучи – вена просто заклеюється і кров перенаправляється через здорові вени.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

1) Місцева анестезія: за допомогою уколу тонкою голкою лікар знеболить місце, в області якого буде встановлено інтродюсер (маленька трубочка, яка забезпечить доступ до вені).

2) Позиціонування катетера: під контролем ультразвуку через інтродюсер у вену заводиться спеціальний катетер. Катетер локалізується у певні ділянки вздовж хворої вени. Лазерний наконечник допомагає стежити за розташуванням катетера.

3) Склеювання вени: за допомогою спеціального пістолета-ін’ектора через введений катетер у просвіт хворої вени вводиться необхідна кількість біологічного клею.

4) Завершення процедури: після лікування катетер видаляється, але в місце проколу розміщується пластир. Ви можете одразу повернутися до своїх справ.

КОМУ ЦЕ ПІДХОДИТЬ?

  • Тим, хто цінує свій час – найшвидший спосіб лікування.
  • Тим, хто любить пляжний відпочинок – немає потреби носити компресійний трикотаж та ховатися від сонця.
  • Тим, хто веде активний спосіб життя – повернутися до роботи можна одразу після процедури.
  • Тим, хто має низький больовий поріг – не вимагає множинних уколів для проведення тумесцентної анестезії.
  • Спортсменам – не потребує реабілітаційного періоду.

Пацієнтам після клейової облітерації годі стикатися з обмеженнями, які передбачають інші втручання.

Дана методика має мінімум протипоказань та обмежень і може застосовуватися для лікування ослаблених та дуже літніх пацієнтів.

VenaBLOCK результати – бездоганні: мінімум анестезії, один прокол – і ноги стають гарними, здоровими, а біль та неприємні відчуття йдуть!

Меню
Call Now Button